Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Eendracht
Gemert
Theater De Lievekamp
Oss
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schuur
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Spiegel
Zwolle
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
zondag 30 augustus 2015
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
woensdag 02 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
donderdag 03 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 04 september 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 05 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
donderdag 10 september 2015
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
vrijdag 11 september 2015
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 september 2015
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 15 september 2015
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
woensdag 16 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
donderdag 17 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 18 september 2015
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
zaterdag 19 september 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam