Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Havezathe het Everloo
Rossum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Mol
Lier
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Zaal Spectrum
Veenendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan van Besouw
Goirle
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
dinsdag 01 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 december 2015
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 04 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk