Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Prinsenhof
Best
De Kleine Komedie
Amsterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Prinsenhof
Best
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
zaterdag 30 april 2016
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
zondag 01 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 02 mei 2016
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 03 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 04 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 05 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
vrijdag 06 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
zaterdag 07 mei 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
zondag 08 mei 2016
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede