Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 07 december 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
donderdag 08 december 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 09 december 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn