Cabaretinfo logo

Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Laatste cabaret nieuws


Laatst gewijzigd


Nieuwsbrief



Forum


Recensies


Cabaret verslagen



Opnamen TV Pilots in Toomler

10/02/2010 - Door: fresh77 - Bron:
print dit nieuwsberichtmail dit nieuwsbericht naar een vriend of vriendin
toomlernews.jpg In de laatste week van februari vinden er in Toomler opnamen plaats voor twee nieuwe televisie pilots. De eerste opnamen vinden plaats op maandag 22 februari. Stefan Pop en Kiki van Deursen presenteren dan 'Propaganda', een creatief humoristische benadering van de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart.

De opnamen van de tweede pilot vinden plaats op zondag 28 februari. Dan presenteert Jan Jaap van der Wal, met medewerking van o.a. Sander van Opzeeland en Martijn Koning, 'De Olympische Droom'. Hierin worden op satirische wijze, maar met groot respect, de afgelopen Winterspelen in Vancouver doorgenomen.
  Deel/mail/print:   Deel via Twitter Deel via Hyves Deel via Facebook Deel via nujij Deel via Ekudos Deel via Google Mail naar vriend(in) Print artikel 
 

Meer nieuws

<<< Deelnemers Griffioen/Zuidplein Cabaret Festival bekend   Interview met New Kids! >>>

Reageren

Het is mogelijk op dit nieuws te reageren. Je moet hiervoor wel eerst even inloggen.


Laatste nieuws reacties:

Podiuminfo nieuws

Festivalinfo nieuws