Nieuwe datum verplaatste voorstelling
Deze voorstelling stond eerder voor woensdag 20 november 2024 in onze agenda, maar werd verplaatst naar dinsdag 04 februari 2025.
Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
dinsdag 04 februari 2025.
Dat is 5 dagen
geleden.

Extra informatie
Vlamousse schitterde als finalist van het tv-programma ‘Ik ga Stuk’, werd door Algemeen Dagblad uitgeroepen tot cabarettalent 2024 en verblijdde Dagblad van het Noorden met ‘In den beginne’: “In een vrolijke wervelwind komt er een stortvloed van ongemakken en ellende voorbij.”In hun debuutprogramma ‘Saampies’ legden de dames menig maatschappelijk knelpunt op het hakblok, met ‘In den beginne’ hobbelen ze het persoonlijke pad op. Want jawel, de kinderwens knaagt. Er is alleen dat piepkleine detail: voor het behoud van de aarde kunnen we beter stoppen met baren.Gewapend met humor en genadeloze eerlijkheid trekken zij daarbij hun ouders uit hun godenrol, Maria van haar sokkel en hun innerlijke wereld binnenstebuiten. Al gaan ze sowieso aan die kinderen beginnen, heus wel. Alleen eerst nog even afrekenen met de erfzonde.
Route naar De Oosterpoort
Vanuit de richting Leeuwarden/Heerenveen (A7, E22) Bij binnenkomst Groningen bij het Julianaplein rechtdoor. Tweede afslag rechts, richting Centrum /Hoogezand. *Volg de borden richting de Oosterpoort (de wijk). U ziet De Oosterpoort (en daarnaas..
Bekijk complete route naar De Oosterpoort Groningen