CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Noord Holland

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
do 21 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 22 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater De Omval
Diemen
za 23 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
zo 24 nov
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 26 nov
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 27 nov
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 28 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vr 29 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 30 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zo 01 dec
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 02 dec
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
di 03 dec
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 04 dec
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
do 05 dec
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vr 06 dec
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeMess
Naarden
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
za 07 dec
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

woensdag 20 november 2019

Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Drommedaris, Enkhuizen

donderdag 21 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 22 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Omval, Diemen

zaterdag 23 november 2019

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Koningsduin, Castricum
00:00
Yora Rienstra - UP Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Een halfje Purper De Groene Zwaan, De Rijp

zondag 24 november 2019

14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 26 november 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Singer Theater, Laren
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

woensdag 27 november 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Beun, Heiloo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 28 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Het Postkantoor, Bovenkarspel

vrijdag 29 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich De Kunstgreep, Oostzaan
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Beperkt Houdbaar - De Première J.C. Pardoes, Hoogwoud
Hehobros Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 30 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Plein, West-Graftdijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Gooiland, Hilversum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Pook, Oostknollendam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Wadway Theaterkerk, Spanbroek

zondag 01 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 02 december 2019

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

dinsdag 03 december 2019

20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 04 december 2019

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker Zaantheater, Zaandam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Kennemer Theater, Beverwijk

donderdag 05 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam

vrijdag 06 december 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten DeMess, Naarden
00:00
René van Meurs - Hunkert Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Meervaart, Amsterdam
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek Podium Mozaiek, Amsterdam

zaterdag 07 december 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA! Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina 1