CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Noord Holland

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 25 feb
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
di 27 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 28 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
do 29 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 01 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
19:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mascini Theater
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 02 mrt
Theater de Liefde
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Pook
Oostknollendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mascini Theater
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zo 03 mrt
20:00
Rosa spier huis
Laren
di 05 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 06 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
do 07 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
vr 08 mrt
Meervaart
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
za 09 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 10 mrt
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 11 mrt
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 12 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 13 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Boom Chicago
Amsterdam

zondag 25 februari 2024

Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom TAQA Theater De Vest, Alkmaar

dinsdag 27 februari 2024

Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 28 februari 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Karma Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 29 februari 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lucky Fonz III - Moederland Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 01 maart 2024

Lucky Fonz III - Moederland Theater Bellevue, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Dna Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Karma Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fabian Franciscus - Loskomen Mascini Theater, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - De zieke geest Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater De Omval, Diemen
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 02 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Liefde, Haarlem
Lucky Fonz III - Moederland Theater Bellevue, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Dna Theater de Kampanje, Den Helder
Tobi Kooiman - Best of 2 Pook, Oostknollendam
Max van den Burg - Tijd voor Max Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fabian Franciscus - Loskomen Mascini Theater, Amsterdam
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Spant!, Bussum
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Wadway Theaterkerk, Spanbroek

zondag 03 maart 2024

20:00
Ivy en de rest Rosa spier huis, Laren

dinsdag 05 maart 2024

Grof geschud - Kroost Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 06 maart 2024

Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH De Kleine Komedie, Amsterdam
Mouna Laroussi - Waanzien Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Wat Als Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
N00b Speelt N00b Theater de Purmaryn, Purmerend

donderdag 07 maart 2024

Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH De Kleine Komedie, Amsterdam
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jawad Es Soufi - Harira Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Wat Als Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fuad Hassen - Vogelvrij Kennemer Theater, Beverwijk
Tobi Kooiman - Best of 2 De Toegift, Den Hoorn
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 08 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Meervaart, Amsterdam
Lucky Fonz III - Moederland Drommedaris, Enkhuizen
Mouna Laroussi - Waanzien Podium Mozaiek, Amsterdam
Claudia de Breij - Wat Als Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
Nina De La Parra - BloodBitches De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Cabarestafette Meervaart, Amsterdam
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Kasper van der Laan - Warm Spant!, Bussum
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang De Kunstgreep, Oostzaan

zaterdag 09 maart 2024

Claudia de Breij - Wat Als Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - Made in Holland Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer - Gewoon Roué Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Arie Koomen - BOE! Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zondag 10 maart 2024

20:15
André Manuel - De zieke geest De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 11 maart 2024

20:15
André Manuel - De zieke geest De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 12 maart 2024

Kommil Foo - Grind De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 13 maart 2024

Kommil Foo - Grind De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 1