CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Overijssel

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 28 feb
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 29 feb
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
vr 01 mrt
Deventer Schouwburg
Deventer
di 05 mrt
De Meenthe
Steenwijk
wo 06 mrt
De Meenthe
Steenwijk
22:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
do 07 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
vr 08 mrt
Kulturhus Holten
Holten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
za 09 mrt
De Smidse
Nijverdal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
De Kleine Willem
Enschede
di 12 mrt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 13 mrt
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
do 14 mrt
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Wilminktheater
Enschede
vr 15 mrt
De Meenthe
Steenwijk
Theater Concordia
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Wilminktheater
Enschede
za 16 mrt
Mimik
Deventer
di 19 mrt
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 20 mrt
Het Parochiehuis
Delden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 21 mrt
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
vr 22 mrt
De Reggehof
Goor
Mimik
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
za 23 mrt
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
di 26 mrt
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 27 mrt
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
do 28 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
vr 29 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
za 30 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
ma 01 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
di 02 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 03 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
do 04 apr
De Kleine Willem
Enschede
vr 05 apr
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Mimik
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
za 06 apr
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 07 apr
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
ma 08 apr
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 10 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
do 11 apr
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
vr 12 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
za 13 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater Kulturhus
Borne
wo 17 apr
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 18 apr
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wilminktheater
Enschede

woensdag 28 februari 2024

20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 29 februari 2024

Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Hof 88, Almelo
20:00
André Manuel - De zieke geest Schouwburg Hengelo, Hengelo

vrijdag 01 maart 2024

Thijs Kemperink - Halverwege Deventer Schouwburg, Deventer

dinsdag 05 maart 2024

Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters De Meenthe, Steenwijk

woensdag 06 maart 2024

Rosa Da Silva - A Vida Rosa De Meenthe, Steenwijk
22:00
Willie Wartaal - Moederdag Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede

donderdag 07 maart 2024

Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer Theater de Spiegel, Zwolle
Chris Verlaan - De Kringloper De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
André Manuel - De zieke geest Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater de Voorveghter, Hardenberg

vrijdag 08 maart 2024

Kim Schuddeboom - Ongeschreven Kulturhus Holten, Holten
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Deventer Schouwburg, Deventer

zaterdag 09 maart 2024

Comedytunes - Comedy Night De Smidse, Nijverdal
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Hoftheater, Raalte
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Kulturhus, Borne

dinsdag 12 maart 2024

Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Voorveghter, Hardenberg

woensdag 13 maart 2024

20:15
Andries Tunru - Marmer De Meenthe, Steenwijk

donderdag 14 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
André Manuel - De zieke geest Wilminktheater, Enschede

vrijdag 15 maart 2024

Yentl En De Boer - Modderkruipers De Meenthe, Steenwijk
Valentina Tóth - Wildbloei Theater Concordia, Enschede
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Hoftheater, Raalte
20:30
André Manuel - De zieke geest Wilminktheater, Enschede

zaterdag 16 maart 2024

Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Mimik, Deventer

dinsdag 19 maart 2024

20:30
Willie Wartaal - Moederdag Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 20 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Het Parochiehuis, Delden
20:00
Fabian Franciscus - Loskomen Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 21 maart 2024

Vlamousse - In den beginne De Meenthe, Steenwijk
20:00
Willie Wartaal - Moederdag De Meenthe, Steenwijk

vrijdag 22 maart 2024

Rayen Panday - Karma De Reggehof, Goor
Lucky Fonz III - Moederland Mimik, Deventer
20:15
André Manuel - De zieke geest Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

zaterdag 23 maart 2024

Chris Verlaan - De Kringloper Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Deventer Schouwburg, Deventer

dinsdag 26 maart 2024

Rosa Da Silva - A Vida Rosa Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 27 maart 2024

Comedytunes - Comedy Night Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle

donderdag 28 maart 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Stadstheater de Bond, Oldenzaal

vrijdag 29 maart 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle

zaterdag 30 maart 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Andries Tunru - Marmer Theater Hof 88, Almelo

maandag 01 april 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle

dinsdag 02 april 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 03 april 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed De Meenthe, Steenwijk

donderdag 04 april 2024

Fuad Hassen - Vogelvrij De Kleine Willem, Enschede

vrijdag 05 april 2024

Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar De Reggehof, Goor
20:00
Sezgin Gülec - Try outs Mimik, Deventer
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette Theater de Voorveghter, Hardenberg

zaterdag 06 april 2024

Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 07 april 2024

maandag 08 april 2024

woensdag 10 april 2024

Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Deventer Schouwburg, Deventer

donderdag 11 april 2024

Martijn Koning - Overkill Theater Hof 88, Almelo
Chris Verlaan - De Kringloper Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Merijn Scholten - Team solo De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Mimik, Deventer
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Schouwburg Odeon, Zwolle

vrijdag 12 april 2024

Pieter Derks - Ja, Leuk Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
ComedyPact Festival - on tour Theater Zinin, Nijverdal

zaterdag 13 april 2024

Yentl En De Boer - Modderkruipers Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
ComedyPact Festival - on tour Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Kulturhus, Borne

woensdag 17 april 2024

Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 18 april 2024

Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Concordia, Enschede
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Wilminktheater, Enschede
Pagina 1