CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Gelderland

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 feb
Musis
Arnhem
wo 26 feb
Musis
Arnhem
do 27 feb
Orpheus
Apeldoorn
vr 28 feb
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
za 29 feb
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
di 03 mrt
Orpheus
Apeldoorn
wo 04 mrt
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
do 05 mrt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
vr 06 mrt
00:00
De Dialoog
Ermelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Posttheater
Arnhem
za 07 mrt
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
di 10 mrt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 11 mrt
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
do 12 mrt
00:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
vr 13 mrt
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Klif
Nijmegen
za 14 mrt
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
wo 18 mrt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
do 19 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vr 20 mrt
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
za 21 mrt
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Hofnar
Aalten
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
zo 22 mrt
Musis
Arnhem
ma 23 mrt
Agnietenhof
Tiel
di 24 mrt
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
wo 25 mrt
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 26 mrt
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
1
vr 27 mrt
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultura
Ede
za 28 mrt
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 01 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
C.C. Stroud
Putten
do 02 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
vr 03 apr
Agnietenhof
Tiel
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen

dinsdag 25 februari 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem

woensdag 26 februari 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem

donderdag 27 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Orpheus, Apeldoorn

vrijdag 28 februari 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede

zaterdag 29 februari 2020

20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Posttheater, Arnhem

dinsdag 03 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn

woensdag 04 maart 2020

00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schaffelaartheater, Barneveld

donderdag 05 maart 2020

Lebbis - De Ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Let's make comedy Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Poorterij, Zaltbommel

vrijdag 06 maart 2020

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Dialoog, Ermelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Posttheater, Arnhem

zaterdag 07 maart 2020

Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk

dinsdag 10 maart 2020

woensdag 11 maart 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

donderdag 12 maart 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agnietenhof, Tiel

vrijdag 13 maart 2020

André Manuel - DREEJKLEZOEW Posttheater, Arnhem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Het Barghse Huus, s-Heerenberg

zaterdag 14 maart 2020

20:30
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo

woensdag 18 maart 2020

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem

donderdag 19 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij MFC De Pluk, Geldermalsen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

vrijdag 20 maart 2020

Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg Amphion, Doetinchem

zaterdag 21 maart 2020

Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater RhederArt, Dieren
1
20:00
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Hofnar, Aalten
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Fransche School Culemborg, Culemborg

zondag 22 maart 2020

Sara Kroos - Verte Musis, Arnhem

maandag 23 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

dinsdag 24 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

woensdag 25 maart 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 26 maart 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
1

vrijdag 27 maart 2020

Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk

zaterdag 28 maart 2020

Best of... Ton Kas Orpheus, Apeldoorn

woensdag 01 april 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten

donderdag 02 april 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel

vrijdag 03 april 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
00:00
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
Pagina 1