CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Gelderland

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 sep
20:00
Theater het Hof
Arnhem
do 26 sep
Posttheater
Arnhem
vr 27 sep
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
za 28 sep
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 02 okt
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
do 03 okt
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
vr 04 okt
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cultura
Ede
za 05 okt
TOP
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
wo 09 okt
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 10 okt
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
vr 11 okt
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
za 12 okt
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
di 15 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
wo 16 okt
00:00
C.C. Stroud
Putten
do 17 okt
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
vr 18 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Posttheater
Arnhem
za 19 okt
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
wo 23 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
do 24 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vr 25 okt
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 26 okt
DRU Industriepark
Ulft
00:00
Posttheater
Arnhem
Podium Neede
Neede
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
di 29 okt
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
wo 30 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
do 31 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Veluvine
Nunspeet
th. de fransche school
Culemborg
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vr 01 nov
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
De Dialoog
Ermelo
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
za 02 nov
Posttheater
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
wo 06 nov
Junushoff Theater
Wageningen
do 07 nov
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
vr 08 nov
Posttheater
Arnhem
za 09 nov
Theater `t Spieker
Eibergen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
zo 10 nov
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
wo 13 nov
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 14 nov
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
vr 15 nov
Stadstheater Arnhem
Arnhem

zondag 22 september 2019

20:00
Benefit against MS Theater het Hof, Arnhem

donderdag 26 september 2019

Sara Kroos - Verte Posttheater, Arnhem

vrijdag 27 september 2019

Sara Kroos - Verte Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem

zaterdag 28 september 2019

20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Posttheater, Arnhem

woensdag 02 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Het Heerenlogement, Beusichem

donderdag 03 oktober 2019

Henry van Loon - Onze Henry Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar

vrijdag 04 oktober 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede

zaterdag 05 oktober 2019

Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Best of... Ton Kas Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde

woensdag 09 oktober 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

donderdag 10 oktober 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem

vrijdag 11 oktober 2019

00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agnietenhof, Tiel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Musis, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - BASTA! Fransche School Culemborg, Culemborg

zaterdag 12 oktober 2019

00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem

dinsdag 15 oktober 2019

Lebbis - De Ervaring Theater Het Heerenlogement, Beusichem

woensdag 16 oktober 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C. Stroud, Putten

donderdag 17 oktober 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hehobros Cultura, Ede

vrijdag 18 oktober 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agnietenhof, Tiel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater RhederArt, Dieren
20:30
Max van den Burg - Paasbest Posttheater, Arnhem

zaterdag 19 oktober 2019

00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Agnietenhof, Tiel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 23 oktober 2019

Kasper van der Laan - 1 Kilo Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem

donderdag 24 oktober 2019

Kasper van der Laan - 1 Kilo Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Verte Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

vrijdag 25 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 26 oktober 2019

Enge Buren - BASTA! DRU Industriepark, Ulft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Podium Neede, Neede
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van Kooten - Speeltijd Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Agnietenhof, Tiel

dinsdag 29 oktober 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

woensdag 30 oktober 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Agnietenhof, Tiel

donderdag 31 oktober 2019

André Manuel - DREEJKLEZOEW Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Veluvine, Nunspeet
Kasper van der Laan - 1 Kilo th. de fransche school, Culemborg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Amphion, Doetinchem

vrijdag 01 november 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
René van Meurs - Hunkert De Dialoog, Ermelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Storm, Winterswijk

zaterdag 02 november 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Enge Buren - Basta! Cultura, Ede

woensdag 06 november 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 07 november 2019

Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat Cultura, Ede

vrijdag 08 november 2019

De Patrizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem

zaterdag 09 november 2019

Nathalie Baartman - Breek Theater `t Spieker, Eibergen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Agnietenhof, Tiel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Barghse Huus, s-Heerenberg

zondag 10 november 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen

woensdag 13 november 2019

20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

donderdag 14 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem

vrijdag 15 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pagina 1