CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Zuid Holland

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 04 dec
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
ma 05 dec
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 06 dec
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
wo 07 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 08 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 09 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
BREStheater
Brielle
za 10 dec
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
zo 11 dec
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
di 13 dec
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 14 dec
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 15 dec
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vr 16 dec
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
za 17 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 18 dec
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
ma 19 dec
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
di 20 dec
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
wo 21 dec
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
do 22 dec
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam

zondag 04 december 2022

14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Dakota, Den Haag
20:00
Arjen Lubach Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Dakota, Den Haag

maandag 05 december 2022

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 06 december 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Oude Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 07 december 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 08 december 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Koningshof, Maassluis
20:15
Patrick Laureij - Live Diligentia, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Stoep, Spijkenisse

vrijdag 09 december 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Meer Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Het Trefpunt, Warmond
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Cameretten - Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 De Muze, Noordwijk
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Live Diligentia, Den Haag
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater De Veste, Delft
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best BREStheater, Brielle

zaterdag 10 december 2022

Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Arie Koomen - BOE! Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Muze, Noordwijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Patrick Laureij - Live Diligentia, Den Haag

zondag 11 december 2022

20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 13 december 2022

20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Veste, Delft

woensdag 14 december 2022

19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Veste, Delft
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 15 december 2022

Henry van Loon - Jannie the Showdog Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Energiehuis, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 16 december 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater 't Pand, Gorinchem
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater PePijn, Den Haag
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 17 december 2022

Peter Pannekoek - DNA Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater PePijn, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 18 december 2022

14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Leidse Schouwburg, Leiden

maandag 19 december 2022

20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

dinsdag 20 december 2022

20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

woensdag 21 december 2022

Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater De Willem, Papendrecht
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Leidse Schouwburg, Leiden

donderdag 22 december 2022

Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina 1