CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Zuid Holland

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 25 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 26 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
di 27 feb
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 28 feb
Theater aan het Spui
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
do 29 feb
Theater PePijn
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 01 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Trefpunt
Warmond
Theater PePijn
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
za 02 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zo 03 mrt
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ma 04 mrt
20:00
Theater Floralis
Lisse
di 05 mrt
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
wo 06 mrt
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
do 07 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
vr 08 mrt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
za 09 mrt
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
di 12 mrt
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
wo 13 mrt
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
do 14 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 15 mrt
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen

zondag 25 februari 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Stoep, Spijkenisse
Man man man, de podcast - Koud Zweet Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 26 februari 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Stoep, Spijkenisse

dinsdag 27 februari 2024

20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 28 februari 2024

Nina De La Parra - BloodBitches Theater aan het Spui, Den Haag
Grof geschud - Kroost Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vlamousse - In den beginne Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Deng Boy - Twee keer zo oud Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater de Stoep, Spijkenisse

donderdag 29 februari 2024

Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Musa - Schaakmat Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra - BloodBitches Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Grof geschud - Kroost Theater De Willem, Papendrecht
Tobi Kooiman - Best of 2 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Ivy en de rest Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

vrijdag 01 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Fuad Hassen - Vogelvrij Koningshof, Maassluis
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Isala Theater, Capelle aan den IJssel

zaterdag 02 maart 2024

Nina De La Parra - BloodBitches Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Mouna Laroussi - Waanzien Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

zondag 03 maart 2024

14:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

maandag 04 maart 2024

20:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Theater Floralis, Lisse

dinsdag 05 maart 2024

20:00
Tarik Moree / Tim Olivier Somer - Het Wim Sonneveld-complex Theater Ins Blau, Leiden

woensdag 06 maart 2024

Pieter Derks - Ja, Leuk Diligentia, Den Haag
Foto Lucky Fonz III - Moederland
Lucky Fonz III - Moederland Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
Ramon Chatrer - nieuw programma Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Comedytunes - Comedy Night Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden

donderdag 07 maart 2024

Anuar - Made in Holland Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Ja, Leuk Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen De Muze, Noordwijk
Pieter Jouke - Sluikstort Theater PePijn, Den Haag
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Het Wennekerpand, Schiedam
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
ComedyPact Festival - on tour Theater De Willem, Papendrecht

vrijdag 08 maart 2024

Yentl En De Boer - Modderkruipers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Ja, Leuk Diligentia, Den Haag
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje BREStheater, Brielle
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Theater 't Pand, Gorinchem

zaterdag 09 maart 2024

Grof geschud - Kroost Theater 't Web, Bleiswijk
Kiki Schippers Met Band Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lucky Fonz III - Moederland Theater Ludens, Voorburg
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Tijd voor Max CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Koningshof, Maassluis
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Guido Weijers - Momentum Het Trefpunt, Warmond

dinsdag 12 maart 2024

20:00
Merijn Scholten - Team solo Oude Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 13 maart 2024

Tobi Kooiman - Best of 2 Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Net alsof Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Karma Theater de Stoep, Spijkenisse
Christel de Laat - En door?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tobi Kooiman - Best of 2 Diligentia, Den Haag

donderdag 14 maart 2024

Roué Verveer - Gewoon Roué Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Net alsof Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Merijn Scholten - Team solo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 15 maart 2024

Martijn Koning - Overkill Theater Walhalla, Rotterdam
Musa - Schaakmat Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Andries Tunru - Marmer Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pagina 1