CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Zeeland

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 nov
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
za 16 nov
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
wo 20 nov
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
vr 22 nov
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
za 23 nov
20:00
Theater de Mythe
Goes
do 28 nov
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vr 29 nov
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vr 06 dec
20:00
Theater de Mythe
Goes
za 07 dec
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
zo 08 dec
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
do 19 dec
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vr 20 dec
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
za 21 dec
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Dorpshuis Onder de Toren V.O.F.
Wissenkerke
20:15
De Stenge
Heinkenszand
wo 08 jan
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
vr 17 jan
Scheldetheater
Terneuzen
wo 22 jan
Luctor et Emergo
Rilland
do 23 jan
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
vr 24 jan
Scheldetheater
Terneuzen
wo 29 jan
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
do 30 jan
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
vr 31 jan
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
za 01 feb
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
di 04 feb
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
wo 05 feb
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
do 06 feb
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
vr 07 feb
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
wo 12 feb
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vr 14 feb
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
za 15 feb
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
do 20 feb
Scheldetheater
Terneuzen
vr 21 feb
Scheldetheater
Terneuzen
za 22 feb
Scheldetheater
Terneuzen
do 27 feb
00:00
De Weverij
Zierikzee
za 29 feb
20:00
Dorpshuis Onder de Toren V.O.F.
Wissenkerke
za 07 mrt
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
vr 13 mrt
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Ledeltheater
Oostburg
za 14 mrt
20:00
Theater de Mythe
Goes
wo 18 mrt
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
do 19 mrt
20:15
De Weverij
Zierikzee
vr 27 mrt
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
za 28 mrt
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
do 02 apr
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
vr 03 apr
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
do 09 apr
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Weverij
Zierikzee
vr 10 apr
Scheldetheater
Terneuzen
za 11 apr
Theater de Mythe
Goes
do 16 apr
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
do 23 apr
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
za 02 mei
20:00
Theater de Mythe
Goes
vr 08 mei
Theater De Verwachting
Ritthem
vr 22 mei
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
do 11 jun
20:00
Theater de Mythe
Goes

vrijdag 15 november 2019

20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland

zaterdag 16 november 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

woensdag 20 november 2019

20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Verwachting, Ritthem

vrijdag 22 november 2019

20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Scheldetheater, Terneuzen

zaterdag 23 november 2019

20:00
Enge Buren - BASTA! Theater de Mythe, Goes

donderdag 28 november 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

vrijdag 29 november 2019

20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

vrijdag 06 december 2019

20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Mythe, Goes

zaterdag 07 december 2019

20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater De Verwachting, Ritthem

zondag 08 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

donderdag 19 december 2019

Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

vrijdag 20 december 2019

20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Dorpshuis Renesse, Renesse

zaterdag 21 december 2019

Lebbis - De Ervaring Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Onder de Toren V.O.F., Wissenkerke
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Stenge, Heinkenszand

woensdag 08 januari 2020

Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show De Stenge, Heinkenszand
20:00
Daan Boom - De Eerste Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 17 januari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Scheldetheater, Terneuzen

woensdag 22 januari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Luctor et Emergo, Rilland

donderdag 23 januari 2020

20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 24 januari 2020

Lebbis - De Ervaring Scheldetheater, Terneuzen

woensdag 29 januari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is de Nieuwe Kerk, Zierikzee

donderdag 30 januari 2020

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 31 januari 2020

20:00
Oldenhermanns - Unsexed Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

zaterdag 01 februari 2020

20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland

dinsdag 04 februari 2020

20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

woensdag 05 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

donderdag 06 februari 2020

20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Verwachting, Ritthem

vrijdag 07 februari 2020

20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Luctor et Emergo, Rilland

woensdag 12 februari 2020

20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

vrijdag 14 februari 2020

20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen

zaterdag 15 februari 2020

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem

donderdag 20 februari 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 21 februari 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen

zaterdag 22 februari 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen

donderdag 27 februari 2020

00:00
Nathalie Baartman - Breek De Weverij, Zierikzee

zaterdag 29 februari 2020

20:00
Max van den Burg - Paasbest Dorpshuis Onder de Toren V.O.F., Wissenkerke

zaterdag 07 maart 2020

20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ledeltheater, Oostburg

vrijdag 13 maart 2020

20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Ledeltheater, Oostburg

zaterdag 14 maart 2020

woensdag 18 maart 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Scheldetheater, Terneuzen

donderdag 19 maart 2020

20:15
Anuar - EERLIJK De Weverij, Zierikzee

vrijdag 27 maart 2020

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland

zaterdag 28 maart 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Dorpshuis Renesse, Renesse

donderdag 02 april 2020

20:00
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 03 april 2020

Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse

donderdag 09 april 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Weverij, Zierikzee

vrijdag 10 april 2020

Rayen Panday - Trigger Scheldetheater, Terneuzen

zaterdag 11 april 2020

Best of... Ton Kas Theater de Mythe, Goes

donderdag 16 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

donderdag 23 april 2020

20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg

zaterdag 02 mei 2020

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Mythe, Goes

vrijdag 08 mei 2020

Beperkt Houdbaar - De Première Theater De Verwachting, Ritthem

vrijdag 22 mei 2020

20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Luctor et Emergo, Rilland

donderdag 11 juni 2020

20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Mythe, Goes
Pagina 1