CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Noord Brabant

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 22 jan
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
do 23 jan
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 24 jan
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Cammeleur
Dongen
za 25 jan
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Jan van Besouw
Goirle
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
di 28 jan
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
wo 29 jan
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
do 30 jan
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vr 31 jan
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
za 01 feb
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
zo 02 feb
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
di 04 feb
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
wo 05 feb
Theaters Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 06 feb
Theaters Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
vr 07 feb
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het spectrum
Schijndel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
za 08 feb
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Parktheater
Eindhoven
zo 09 feb
14:30
Chassé Theater
Breda
di 11 feb
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parktheater
Eindhoven
wo 12 feb
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

woensdag 22 januari 2020

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rayen Panday - Trigger Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

donderdag 23 januari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Rayen Panday - Trigger Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 24 januari 2020

Rayen Panday - Trigger C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Chassé Theater, Breda
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Cammeleur, Dongen

zaterdag 25 januari 2020

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Ervaring De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Chassé Theater, Breda
20:15
Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Weijer, Boxmeer
20:15
Ali B - Koorts Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

dinsdag 28 januari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 29 januari 2020

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Lievekamp, Oss

donderdag 30 januari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

vrijdag 31 januari 2020

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Jan van Besouw, Goirle
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Bussel, Oosterhout

zaterdag 01 februari 2020

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Eendracht, Gemert
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Martien van Doorne, Deurne

zondag 02 februari 2020

14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

dinsdag 04 februari 2020

20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Parktheater, Eindhoven

woensdag 05 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven

donderdag 06 februari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den heuvel, Alphen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Marco Lopes - Wees blij 't Rozenknopje, Eindhoven

vrijdag 07 februari 2020

Rayen Panday - Trigger De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Beuving - Rotatie Het spectrum, Schijndel
Sara Kroos - Verte Theater de Blauwe Kei, Veghel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater 't Speelhuis, Helmond
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld C.C. De Schalm, Berkel-Enschot

zaterdag 08 februari 2020

Lebbis - De Ervaring Chassé Theater, Breda
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Max van den Burg - Paasbest C.C. De Kei, Reusel

zondag 09 februari 2020

14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda

dinsdag 11 februari 2020

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Parktheater, Eindhoven

woensdag 12 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina 1