CABARETINFO CABARETAGENDA - voorstellingen in provincie Utrecht

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 sep
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Hofman Café
Utrecht
wo 25 sep
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 26 sep
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 27 sep
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
za 28 sep
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
wo 02 okt
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
do 03 okt
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Idea
Soest
vr 04 okt
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
do 10 okt
20:00
Theater Idea
Soest
vr 11 okt
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
ma 14 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 16 okt
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
do 17 okt
00:00
Werftheater
Utrecht
vr 18 okt
20:15
Flint
Amersfoort
za 19 okt
00:00
Theater De Kik
Elst
zo 20 okt
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
di 22 okt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vr 25 okt
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Werftheater
Utrecht
za 26 okt
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 30 okt
00:00
Werftheater
Utrecht
do 31 okt
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
vr 01 nov
00:00
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
za 02 nov
00:00
Flint
Amersfoort
do 07 nov
20:15
Theater Idea
Soest
vr 08 nov
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
wo 13 nov
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 15 nov
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
za 16 nov
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 18 nov
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
wo 20 nov
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
do 21 nov
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 22 nov
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Tuin
Leusden
1
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Flint
Amersfoort
za 23 nov
00:00
Het Klooster
Woerden
wo 27 nov
20:15
Flint
Amersfoort
do 28 nov
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 29 nov
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
di 03 dec
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 04 dec
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
vr 06 dec
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
za 07 dec
Helsdingen
Vianen
wo 11 dec
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
do 12 dec
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 13 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
za 14 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 15 dec
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
di 17 dec
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
do 19 dec
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 20 dec
00:00
Theater Idea
Soest
Figi Theater
Zeist
za 21 dec
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zo 29 dec
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 02 jan
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 07 jan
Werftheater
Utrecht
wo 08 jan
Werftheater
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
do 09 jan
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 10 jan
20:15
Theater Idea
Soest
di 14 jan
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 15 jan
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
do 16 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 17 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Werftheater
Utrecht
za 18 jan
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 24 jan
00:00
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden

woensdag 18 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht

woensdag 25 september 2019

20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht

donderdag 26 september 2019

20:30
Stacey Esajas - SOEP! Werftheater, Utrecht

vrijdag 27 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein

zaterdag 28 september 2019

20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Aan de Slinger, Houten

woensdag 02 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Howard Komproe - Life On Stage Flint, Amersfoort

donderdag 03 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest

vrijdag 04 oktober 2019

20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein

donderdag 10 oktober 2019

20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest

vrijdag 11 oktober 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht

maandag 14 oktober 2019

20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 16 oktober 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

donderdag 17 oktober 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht

vrijdag 18 oktober 2019

20:15
Cabarestafette Flint, Amersfoort

zaterdag 19 oktober 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Kik, Elst

zondag 20 oktober 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Beauforthuis, Austerlitz

dinsdag 22 oktober 2019

Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Lampegiet, Veenendaal

vrijdag 25 oktober 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Idea, Soest
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Werftheater, Utrecht

zaterdag 26 oktober 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Soundos - Niets te verliezen Figi Theater, Zeist
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Werftheater, Utrecht

woensdag 30 oktober 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Werftheater, Utrecht

donderdag 31 oktober 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Werftheater, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Tuin, Leusden

vrijdag 01 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Verte Fulcotheater, IJsselstein

zaterdag 02 november 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Flint, Amersfoort

donderdag 07 november 2019

20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Idea, Soest

vrijdag 08 november 2019

Sara Kroos - Verte Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Tuin, Leusden

woensdag 13 november 2019

20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 15 november 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. Parnassos, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten

zaterdag 16 november 2019

00:00
Nathalie Baartman - Breek Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 18 november 2019

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Beatrix Theater, Utrecht

woensdag 20 november 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Speeldoos, Baarn

donderdag 21 november 2019

20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Werftheater, Utrecht

vrijdag 22 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Tuin, Leusden
1
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - BASTA! Flint, Amersfoort

zaterdag 23 november 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Het Klooster, Woerden

woensdag 27 november 2019

20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Flint, Amersfoort

donderdag 28 november 2019

20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Werftheater, Utrecht

vrijdag 29 november 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Soundos - Niets te verliezen Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Het Klooster, Woerden

dinsdag 03 december 2019

20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Figi Theater, Zeist
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

woensdag 04 december 2019

20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

vrijdag 06 december 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
SEFA DOĞANAY TivoliVredenburg, Utrecht

zaterdag 07 december 2019

Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Helsdingen, Vianen

woensdag 11 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein

donderdag 12 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Aan de Slinger, Houten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 13 december 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Nijland TivoliVredenburg, Utrecht

zaterdag 14 december 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

zondag 15 december 2019

00:00
Nathalie Baartman - Breek Beauforthuis, Austerlitz

dinsdag 17 december 2019

20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater De Lampegiet, Veenendaal

donderdag 19 december 2019

20:15
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 20 december 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Idea, Soest
Jan Beuving - Rotatie Figi Theater, Zeist

zaterdag 21 december 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lampegiet, Veenendaal

zondag 29 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 02 januari 2020

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 07 januari 2020

Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht

woensdag 08 januari 2020

Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Figi Theater, Zeist

donderdag 09 januari 2020

20:30
Enge Buren - BASTA! Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 10 januari 2020

20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater Idea, Soest

dinsdag 14 januari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

woensdag 15 januari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Flint, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Kom, Nieuwegein

donderdag 16 januari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Werftheater, Utrecht

vrijdag 17 januari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Het Klooster, Woerden
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Tuin, Leusden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

zaterdag 18 januari 2020

Sara Kroos - Verte Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

vrijdag 24 januari 2020

00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Werftheater, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Werftheater, Utrecht
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Tuin, Leusden
Pagina 1