CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 okt
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vr 22 okt
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
DNK
Assen
Parkgebouw
Rijssen
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Pook
Oostknollendam
C.C. Genk
Genk
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
za 23 okt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Ons Tejater
Lieshout
Het Veur Theater
Leidschendam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cultura
Nootdorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Genk
Genk
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C-Mine
Genk
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel

donderdag 21 oktober 2021

Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. `t Schaliken, Herentals
Grof geschud - Broeden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Fred van Leer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS - Lusten en Lasten Het Musiater, Zevenaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Allemanswaard, Amerongen
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Hof 88, Almelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel - Sneu Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Diligentia, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werftheater, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

vrijdag 22 oktober 2021

Peter Pannekoek DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. De Kei, Reusel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op DNK, Assen
Nathalie Baartman - SNAK Parkgebouw, Rijssen
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Pook, Oostknollendam
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is C.C. Genk, Genk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
René van Meurs - Hunkert Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Mythe, Goes
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Koningshof, Maassluis
20:15
LOS - Lusten en Lasten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Pand P, Eindhoven
20:15
André Manuel - Sneu Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Prinsenhof, Best
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Skâns, Gorredijk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lebbis - De Ziel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Kampanje, Den Helder

zaterdag 23 oktober 2021

Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Ons Tejater, Lieshout
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder C.C. Cultura, Nootdorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is C.C. Genk, Genk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen G.C. De Wildeman, Herent
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Wilminktheater, Enschede
20:00
André Manuel - Sneu Agnietenhof, Tiel
20:00
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is C-Mine, Genk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Maaspoort, Venlo
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Prinsenhof, Best
20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
20:30
Oldenhermanns - FCKED Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pagina 0