Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Klooster
Woerden
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
Vestzaktheater
Son
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Winsinghhof
Roden
Veluvine
Nunspeet
Het Evertshuis
Bodegraven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
woensdag 17 januari 2018
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 19 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 20 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
zondag 21 januari 2018
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 januari 2018
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht