Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Kruisboog
Tienen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
donderdag 10 januari 2019
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
vrijdag 11 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen