Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Noorderkerk
Sneek
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Diekhuus
Middelharnis
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Klif
Nijmegen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kwartier
Stolwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
De Boodschap
Rijen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 09 februari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
zondag 10 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 februari 2019
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam