CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ledeltheater
Oostburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
za 13 apr
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Weijer
Boxmeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Gigant
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
DOK 6
Panningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
Theater de Koornbeurs
Franeker
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Merksem
Merksem
Klif 12
Den Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De hoogte
Winsum
zo 14 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 15 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn

vrijdag 12 april 2019

Matroesjka - Brainwash Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Oldenhermanns - UNSEXED Agora Theater Druten, Druten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Ludens, Voorburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Zwaan, Uitgeest
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Thomas Smith - De jaren van verstand Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Ledeltheater, Oostburg
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Theater De Tuin, Leusden
Thomas Acda - Motel Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Bijna Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:15
Kamagurka Diligentia, Den Haag
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zaterdag 13 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Theothorne, Dieren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg Ultimatum De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theaterpand Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?! Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Posttheater, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) DOK 6, Panningen
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Vlam De Speeldoos, Vught
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Koornbeurs, Franeker
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Concordia, Haastrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Cammeleur, Dongen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Bon theater, Medemblik
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Sneek, Sneek
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater de Purmaryn, Purmerend
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Meenthe, Steenwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Merksem, Merksem
Thijs Kemperink - Bonje Klif 12, Den Hoorn
Kommil Foo - Oogst Parktheater, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Blauwe Kei, Veghel
Thomas Acda - Motel Theater 't Speelhuis, Helmond
18:00
Kev Adams Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:00
Urbanus Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Diligentia, Den Haag
20:30
Matroesjka - BRAINWASH Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Rietveld Theater, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Comedy Night Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby De hoogte, Winsum

zondag 14 april 2019

Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 15 april 2019

Javier Guzman - Guzmán Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Meervaart, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina 0