Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Floralis
Lisse
00:00
Acropolis
Megen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
TOP
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
donderdag 03 oktober 2019
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 05 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 oktober 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede