Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Martiniplaza
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
00:00
Singer Theater
Laren
Theater Zinin
Nijverdal
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Boerderij
Huizen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Sneek
Sneek
Spant!
Bussum
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Spant!
Bussum
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater De Kik
Elst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
't Theaterke
Best
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
donderdag 17 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
vrijdag 18 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 19 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft