Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het spectrum
Schijndel
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Vestzaktheater
Son
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Vestzaktheater
Son
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Acropolis
Megen
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Weijer
Boxmeer
Theater De Leest
Waalwijk
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Het spectrum
Schijndel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Leest
Waalwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
C.C. De Pas
Heesch
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
't Theaterke
Best
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
woensdag 19 juni 2019
20:00
Jim Breuer
013, Tilburg
donderdag 20 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 21 juni 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 22 juni 2019
20:30
Theo Maassen - Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
21:00
Eva Crutzen & Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 05 juli 2019
20:00
Bruno Bittoun / Jeroen Pater / Pieter Jouke
Cacaofabriek, Helmond
vrijdag 06 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 11 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 september 2019
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 september 2019
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 14 september 2019
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
woensdag 18 september 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 19 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Schattelijn, Geertruidenberg
vrijdag 20 september 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 21 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
woensdag 25 september 2019
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
donderdag 26 september 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 27 september 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
zaterdag 28 september 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 29 september 2019
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 03 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
vrijdag 04 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
zaterdag 05 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 08 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
donderdag 10 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
vrijdag 11 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
zaterdag 12 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
dinsdag 15 oktober 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
woensdag 16 oktober 2019
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 17 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 18 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 19 oktober 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
zondag 20 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout