CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 nov
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
do 07 nov
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
C.C 't Schaliken
Herentals
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Heerlen
Heerlen
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Den heuvel
Alphen
vr 08 nov
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus
Epe
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk

woensdag 06 november 2019

20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België De Domijnen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Odeon, Zwolle

donderdag 07 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C 't Schaliken, Herentals
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Urbanus
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
1
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yora Rienstra - UP Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Hoftheater, Raalte
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Idea, Soest
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Dakota, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Hehobros Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Koningshof, Maassluis
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Anne Neuteboom Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater PePijn, Den Haag
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Den heuvel, Alphen

vrijdag 08 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Sara Kroos - Verte Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Ludens, Voorburg
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kulturhus Holten, Holten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Tuin, Leusden
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Kulturhus, Epe
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP De Nieuwe Kolk, Assen
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Schalm, Westwoud
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Venray, Venray
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA! De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jacob Spoelstra Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night Cacaofabriek, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Pagina 0