CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 feb
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
do 13 feb
C.C. De Pas
Heesch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 14 feb
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam

woensdag 12 februari 2020

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen Taverne, Bergen

donderdag 13 februari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. De Pas, Heesch
Henry van Loon - Onze Henry Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Nathalie Baartman - Breek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Kattendans, Bergeijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Tineke Schouten - Highlights Munttheater, Weert
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 14 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Spant!, Bussum
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
1
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Klif, Nijmegen
20:15
Murth Mossel - #NoFilter De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege van Beresteyn, Veendam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Meenthe, Steenwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Musiater, Zevenaar
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Flint, Amersfoort
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Anuar - Eerlijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste Zaantheater, Zaandam
20:30
Cabaret Oriental Paradiso, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
Pagina 0