Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 14 februari 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 15 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 16 februari 2020
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
maandag 17 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 18 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam