CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 mrt
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
AFAS Live
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater RhederArt
Dieren
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Hofnar
Aalten
Kulturhus Holten
Holten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Sneek
Sneek
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theaters Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Beun
Heiloo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Zundert
Zundert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Markant Uden
Uden
zo 22 mrt
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Schakel
Gilze
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DNK
Assen
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 23 mrt
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
di 24 mrt
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lievekamp
Oss
Markant Uden
Uden
wo 25 mrt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
De Bogaard
Sint-Truiden
Theaters Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Singer Theater
Laren
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

zaterdag 21 maart 2020

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daan Boom - De Eerste Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk De Domijnen, Sittard
Marcel Hensema - Alles in de hens Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Het Dorpshuis, Nigtevecht
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Russell Howard - Respite
Russell Howard - Respite AFAS Live, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater RhederArt, Dieren
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Hofnar, Aalten
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Kulturhus Holten, Holten
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - Unsexed Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. De Werft, Geel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For C.C. De Schakel, Waregem
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Sneek, Sneek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Enge Buren - BASTA! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs Theaters Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Kom, Nieuwegein
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Beun, Heiloo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Fransche School Culemborg, Culemborg
Anuar - EERLIJK Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kunstgreep, Oostzaan
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Zundert, Zundert
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Omval, Diemen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid ATLAS Theater, Emmen
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Markant Uden, Uden

zondag 22 maart 2020

Sara Kroos - Verte Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Schakel, Gilze
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marcel Hensema - Alles in de hens DNK, Assen
Buurman en Buurman gaan kamperen Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 23 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno De Meenthe, Steenwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live AFAS Circustheater, Scheveningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Sasha Velour Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss

dinsdag 24 maart 2020

Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang Boom Chicago, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Het Musiater, Zevenaar
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
Daan Boom - De Eerste Markant Uden, Uden

woensdag 25 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger Munttheater, Weert
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Ervaring De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Junushoff Theater, Wageningen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst De Bogaard, Sint-Truiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theaters Tilburg, Tilburg
Debby Petter - De liefde voorbij De Harmonie, Leeuwarden
Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska ATLAS Theater, Emmen
Ali B - koorts Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Maaspoort, Venlo
Marcel Hensema - Alles in de hens Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Omval, Diemen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Junushoff Theater, Wageningen
Daan Boom - De Eerste Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina 0