Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Flint
Amersfoort
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Werftheater
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Kom
Nieuwegein
De Wiese
Schalkwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
Theater de Speeldoos
Baarn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 21 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
vrijdag 27 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
zaterdag 28 maart 2020
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
maandag 30 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
woensdag 01 april 2020
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
donderdag 02 april 2020
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 03 april 2020
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
zondag 05 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
dinsdag 07 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 08 april 2020
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
donderdag 09 april 2020
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 10 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
zaterdag 11 april 2020
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 13 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 15 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 16 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 17 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
zaterdag 18 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
maandag 20 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 22 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Try Out
Het Klooster, Woerden
donderdag 23 april 2020
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 25 april 2020
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
donderdag 30 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
vrijdag 01 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 02 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
dinsdag 05 mei 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 06 mei 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
donderdag 07 mei 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
vrijdag 08 mei 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Figi Theater, Zeist
zaterdag 09 mei 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 11 mei 2020
Comedy Train on tour
Flint, Amersfoort
woensdag 13 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
donderdag 14 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 15 mei 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
zaterdag 16 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
dinsdag 19 mei 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 22 mei 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
zaterdag 23 mei 2020
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
zondag 24 mei 2020
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 27 mei 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Klooster, Woerden
donderdag 28 mei 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 29 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 30 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 31 mei 2020
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 01 juni 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 02 juni 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 03 juni 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 04 juni 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 05 juni 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht