Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
O.C. Vondel
Meulebeke
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Spil
Roeselare
Centrum Staf Versluys
Bredene
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Schakel
Waregem
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
De Spil
Roeselare
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
De Spil
Roeselare
C.C. De Stringe
Vichte
De Zwerver
Oostende
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Kubox
Kuurne
C.C. De Steiger
Menen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
C.C. De Bunder
Moorslede
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Schakel
Waregem
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Grote Post
Oostende
De Spil
Roeselare
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Schakel
Waregem
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Concertgebouw
Brugge
Concertgebouw
Brugge
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Zwerver
Oostende
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Spil
Roeselare
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Kursaal Oostende
Oostende
Cultuurhuis de Leest
Izegem
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. De Grote Post
Oostende
De Spil
Roeselare
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Kreun
Kortrijk
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
De Spil
Roeselare
C.C. De Schakel
Waregem
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Concertgebouw
Brugge
vrijdag 20 november 2015
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
donderdag 17 december 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
vrijdag 12 februari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
dinsdag 23 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
zondag 06 maart 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
donderdag 17 maart 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 07 mei 2016
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 23 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 24 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
donderdag 29 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 30 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 01 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 21 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
zaterdag 22 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
vrijdag 04 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
vrijdag 25 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
woensdag 04 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 18 februari 2017
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
woensdag 29 maart 2017
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
zaterdag 08 april 2017
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
zaterdag 15 april 2017
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
woensdag 24 mei 2017
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
vrijdag 26 mei 2017
20:00
William Boeva - Reset
Cultuurhuis de Leest, Izegem
zaterdag 03 juni 2017
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
donderdag 01 februari 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
vrijdag 02 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
zaterdag 24 februari 2018
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
zaterdag 07 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
woensdag 11 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
donderdag 19 april 2018
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
vrijdag 20 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
woensdag 25 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 28 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
vrijdag 18 mei 2018
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
woensdag 14 november 2018
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 15 november 2018
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 16 november 2018
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 07 december 2018
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 31 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
zaterdag 13 april 2019
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 18 mei 2019
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 30 januari 2020
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 31 januari 2020
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 20 februari 2020
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 06 maart 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
vrijdag 20 maart 2020
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 21 maart 2020
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 11 april 2020
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
woensdag 22 april 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 30 april 2020
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
zaterdag 02 mei 2020
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
dinsdag 12 mei 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
donderdag 14 mei 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 15 mei 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
zaterdag 16 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
donderdag 28 mei 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurhuis de Leest, Izegem
zaterdag 30 mei 2020
Kommil Foo - Oogst
Concertgebouw, Brugge
zondag 31 mei 2020
Kommil Foo - Oogst
Concertgebouw, Brugge
LIEVEN SCHEIRE "Live in Nerdland: DNA"
Kursaal Oostende, Oostende
zondag 07 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 19 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 20 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
vrijdag 31 juli 2020
20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
vrijdag 28 augustus 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 29 augustus 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 12 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 25 september 2020
20:00
Midwestcomedyfest - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
zaterdag 26 september 2020
20:00
Midwestcomedyfest: Zoe Bizoe - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
donderdag 01 oktober 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
woensdag 07 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
donderdag 08 oktober 2020
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 14 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
woensdag 21 oktober 2020
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
donderdag 22 oktober 2020
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
vrijdag 30 oktober 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 04 november 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurhuis de Leest, Izegem
donderdag 26 november 2020
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
vrijdag 27 november 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
zaterdag 05 december 2020
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
woensdag 09 december 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 12 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
vrijdag 18 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
woensdag 13 januari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Wevelgem, Wevelgem
zaterdag 30 januari 2021
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Arno
De Kreun, Kortrijk
dinsdag 02 februari 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
zaterdag 06 februari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Spil, Roeselare
vrijdag 12 februari 2021
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 13 februari 2021
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
Extra show - Herman Van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 19 februari 2021
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 19 mei 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Concertgebouw, Brugge