Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Genk
Genk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Skâns
Gorredijk
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Pand P
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Pook
Oostknollendam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C-Mine
Genk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Genk
Genk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ons Tejater
Lieshout
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Wilminktheater
Enschede
donderdag 21 oktober 2021
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Venray, Venray
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
vrijdag 22 oktober 2021
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:30
Lebbis - De Ziel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Skâns, Gorredijk
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Posttheater, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 oktober 2021
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C-Mine, Genk
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Den Herd, Bladel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Cultura, Ede
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Posttheater, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Leest, Waalwijk
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede