Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
De Muze
Noordwijk
Munttheater
Weert
C.C. De kern
Wilrijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Klein Theater
Dinxperlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Theater het Pakhuis
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Genk
Genk
Luctor et Emergo
Rilland
La Madeleine
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Posttheater
Arnhem
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 26 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Munttheater, Weert
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De kern, Wilrijk
Grof geschud - Broeden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Vianen, Vianen
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Idea, Soest
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wart Kamps
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Chassé Theater, Breda
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 27 november 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Hof 88, Almelo
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Herboren
Klein Theater, Dinxperlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Huiskamer, Weert
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Huiskamer, Weert
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater het Pakhuis, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Weijer, Boxmeer
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Genk, Genk
Grof geschud - Broeden
Luctor et Emergo, Rilland
Chicandier
La Madeleine, Brussel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Jandino - Opgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Koningshof, Maassluis
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maaspoort, Venlo
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Markant Uden, Uden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - Eerlijk
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lisa Loeb - Extase
Pook, Oostknollendam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De hoogte, Winsum
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Omval, Diemen
zondag 28 november 2021
14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
16:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Remy Evers - Gewoon Remy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maaspoort, Venlo