CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 20 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
16:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
ma 21 nov
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 22 nov
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Beun
Heiloo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Flint
Amersfoort
wo 23 nov
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Den Dullaert
Hulst
19:00
Duycker
Hoofddorp
19:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:15
Theater De Leest
Waalwijk
do 24 nov
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Theater Idea
Soest
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meerpaal
Dronten
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn

zondag 20 november 2022

Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Kantine Walhalla, Rotterdam
16:00
Elsa Esnoult Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Firma Lampo - Clement, Rosbeek & Lataster Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Hannah Gadsby
Hannah Gadsby Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater De Lievekamp, Oss

maandag 21 november 2022

Foto Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Floralis, Lisse
20:00
Doortje Smithuijsen - Iedereen Digitaal Verslaafd? TivoliVredenburg, Utrecht

dinsdag 22 november 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Beun, Heiloo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 DeLaMar, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Flint, Amersfoort
20:15
Saman Amini's integratieplan Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Koningshof, Maassluis
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef De Kleine Willem, Enschede
20:30
Rayen Panday - Focus Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Flint, Amersfoort

woensdag 23 november 2022

Bas Birker - in blijde verachting De Velinx, Tongeren
Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg - Ego Podium Hoge Woerd, De Meern
Kiki Schippers - Meer Den Dullaert, Hulst
19:00
Knock Out Comedy Crew Duycker, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Parktheater, Eindhoven
20:00
De Pannekoekencaravan Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
André Manuel (cabaret, Try Out Nieuwe Voorstelling De Zieke Geest) Café de Cactus, Hengelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 De Maaspoort, Venlo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Saman Amini's integratieplan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Chassé Theater, Breda
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater PePijn, Den Haag
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 24 november 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jan Beuving - Restante Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Uit Het Niets De Meerpaal, Dronten
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Een avond met mij Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Leest, Waalwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Parktheater, Eindhoven
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mouna Laroussi - Fatima Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Podium Boxtel, Boxtel
20:15
De Vriendendienst - Andere mensen Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat De Muze, Noordwijk
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Kattendans, Bergeijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lebbis - De Ziel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Veluvine, Nunspeet
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
André Manuel - Sneu Mimik, Deventer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina 0