CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -9
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 apr
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Ins Blau
Leiden
AINSI
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Perron-3
Rosmalen
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
vr 24 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Greef
Lisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus
Denekamp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kulturhus
Denekamp
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hofpoort
Coevorden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaters Tilburg
Tilburg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Cultuurcentrum Asse
Asse
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Tuin
Leusden
DeLaMar
Amsterdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Hoftheater
Raalte
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
S.C.C. De Ruchte
Someren
za 25 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Trefpunt
Warmond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Perron-3
Rosmalen
Theater De Kik
Elst
Theater De Leest
Waalwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
De Wiese
Schalkwijk
Podium Mozaiek
Amsterdam

donderdag 23 april 2020

Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival De Maaspoort, Venlo
Marja van Katendrecht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Speeldoos, Baarn
Flip Noorman - Love it! Theater Ins Blau, Leiden
Guido Weijers - Masterclass Geluk AINSI, Maastricht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Chassé Theater, Breda
Enge Buren - BASTA! Perron-3, Rosmalen
De Fransse Eijkel - Subtropique Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby De Harmonie, Leeuwarden

vrijdag 24 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Greef, Lisse
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Hengelo, Hengelo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Kulturhus, Denekamp
René van Meurs - Hunkert De Kleine Komedie, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Kulturhus, Denekamp
Johan Goossens - Try Out Het Diekhuus, Middelharnis
Marco Lopes - Wees blij Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Venray, Venray
Best of... Ton Kas Agnietenhof, Tiel
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik? Theaters Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum Asse, Asse
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Claudia de Breij - NU Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg Venray, Venray
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater De Tuin, Leusden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights De Meenthe, Steenwijk
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Willem, Papendrecht
Enge Buren - BASTA! Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs Spant!, Bussum
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Hoftheater, Raalte
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Sorry Baby Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silent Comedy, de hit van Lowlands De Maaspoort, Venlo
Dick Swaab Theater De Veste, Delft
Anuar - EERLIJK Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Try Out Theater Kulturhus, Borne
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee S.C.C. De Ruchte, Someren

zaterdag 25 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
René van Meurs - Hunkert De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Try Out Theater De Omval, Diemen
Marco Lopes - Wees blij Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Trefpunt, Warmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst Capitole, Gent
Claudia de Breij - NU De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Wilminktheater, Enschede
Jacques Vermeire Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Hofnar, Valkenswaard
Enge Buren - BASTA! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Sorry Baby Singer Theater, Laren
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Kik, Elst
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Leest, Waalwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival Theaters Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee De Wiese, Schalkwijk
Anuar - EERLIJK Podium Mozaiek, Amsterdam
Pagina -9