CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -9
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 apr
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
do 14 apr
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DNK
Assen
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
vr 15 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 16 apr
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Energiehuis
Dordrecht
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem

woensdag 13 april 2022

Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Live Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
19:45
Comedy Night: Bas Birker + Jacob Spoelstra & More Simplon, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Wilminktheater, Enschede
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rayen Panday - Focus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cabarestafette 21-22 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater Hof 88, Almelo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Klooster, Woerden
20:15
René van Meurs - 2636 Markant Uden, Uden
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
Lisa Loeb - Extase Theater de Griffioen, Amstelveen

donderdag 14 april 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets Zaantheater, Zaandam
Grof geschud - Broeden De Kleine Willem, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij - Live Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Posttheater, Arnhem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen DNK, Assen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes NatLab, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Focus Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Chassé Theater, Breda
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Kennemer Theater, Beverwijk

vrijdag 15 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Christel de Laat - Hoe dan?! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets Scheldetheater, Terneuzen
Grof geschud - Broeden C.C. Den Herd, Bladel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg Venray, Venray
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Oosterpoort, Groningen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sjaak Bral - De Meesterkraker Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 16 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?! Fulcotheater, IJsselstein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Orpheus, Apeldoorn
Grof geschud - Broeden G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Live Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Energiehuis, Dordrecht
1
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
René van Meurs - 2636 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pagina -9