Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Mattelier
Groenlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Mimik
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Cammeleur
Dongen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater Ludens
Voorburg
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 29 oktober 2021
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kulturhus Holten, Holten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - SNAK
De Mattelier, Groenlo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meerpaal, Dronten
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Chassé Theater, Breda
Debby Petter - De liefde voorbij
De Weijer, Boxmeer
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 oktober 2021
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Wesopa Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Veluvine, Nunspeet
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
C.C. Hillegom, Hillegom
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Kik, Elst
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Druten, Druten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
20:00
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Gashouder, Dedemsvaart
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Beuving - Restante
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Musis, Arnhem
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 31 oktober 2021
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Trefpunt, Warmond
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 01 november 2021
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 02 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Munttheater, Weert
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
René van Meurs - Hunkert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Uit het niets
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino - Opgefokt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar