CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -99
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 jan
Theater de wildeman
Linschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
vr 19 jan
Werftheater
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Musketon
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
C.C. `t Schaliken
Herentals
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
Flint
Amersfoort
20:00
DOK 6
Panningen
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
za 20 jan
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Evertshuis
Bodegraven
Veluvine
Nunspeet
Theater De Winsinghhof
Roden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Schie
Schiedam
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Papenstraattheater
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 21 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
ma 22 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
di 23 jan
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 24 jan
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Theater De Storm
Winterswijk

donderdag 18 januari 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon Theater de wildeman, Linschoten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie Agora Theater Druten, Druten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden De Buitenpoort, Huissen
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kampanje, Den Helder

vrijdag 19 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Podium Hoge Woerd, De Meern
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Musketon, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. `t Schaliken, Herentals
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Welkom bij de Fresku show Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
Ton Kas - Kakmaker Flint, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat - Keihard DOK 6, Panningen
Soundos - Niets te verliezen De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Steven Brunswijk Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Zonder verdoving Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Goudse Schouwburg, Gouda

zaterdag 20 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Evertshuis, Bodegraven
Kirsten van Teijn - Zalf Veluvine, Nunspeet
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater De Winsinghhof, Roden
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Stefano Keizers - Erg heel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Kameleon De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Hasselbak, Eemnes
Ton Kas - Kakmaker Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen ATLAS Theater, Emmen
20:30
De Zachtmoedige Radicaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 21 januari 2018

Emilio Guzman - Kom dan! De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag

maandag 22 januari 2018

Fuad Hassen - Held Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan! De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag

dinsdag 23 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 24 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Domijnen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
Pagina -99