CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -99
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 08 jan
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 09 jan
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Minnepoort
Leuven
Theater aan de Schie
Schiedam
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 10 jan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
za 11 jan
Spant!
Bussum
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
Theater De Storm
Winterswijk
1
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam

woensdag 08 januari 2020

20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 09 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zaantheater, Zaandam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Minnepoort, Leuven
Lebbis - De Ervaring Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Meenthe, Steenwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter ATLAS Theater, Emmen
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Munttheater, Weert
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Koorts Theater De Veste, Delft
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Werftheater, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Concordia, Enschede
20:30
Daan Boom - De Eerste Wilminktheater, Enschede
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - BASTA! Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 10 januari 2020

Cameretten - Finalistentournee KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Yora Rienstra - UP Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Huub Stapel - Het Huwelijk Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Het Diekhuus, Middelharnis
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten - Speeltijd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Verte Theater Sneek, Sneek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Meenthe, Steenwijk
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Silent Comedy Zaantheater, Zaandam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Muze, Noordwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cultura, Ede
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Perron-3, Rosmalen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Anuar - EERLIJK Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Oldenhermanns - Unsexed J.C. Pardoes, Hoogwoud

zaterdag 11 januari 2020

Tineke Schouten - Highlights Spant!, Bussum
00:00
Yora Rienstra - UP De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Storm, Winterswijk
1
Lebbis - De Ervaring Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -99