Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fidei et Arti
Oudenbosch
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Singer Theater
Laren
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Capitole
Gent
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
Kukeleku
Horst
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
vrijdag 23 maart 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 24 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
zondag 25 maart 2018
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 28 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag