CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -100
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 07 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
do 08 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Zoetegem
Zottegem
Wilminktheater
Enschede
De Domijnen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
DeLaMar
Amsterdam
DOK 6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Mythe
Goes
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 09 mrt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
G.C. De Muze van Meise
Meise
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De Kroon
Bocholt
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
C.C. De Pas
Heesch
De Harmonie
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
za 10 mrt
Theater Ludens
Voorburg
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Ogterop
Meppel

woensdag 07 maart 2018

Foto Van Der Laan & Woe - Pesetas
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1

donderdag 08 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater De Klinker, Winschoten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zoetegem, Zottegem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg heel Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Volle Bloei S.C.C. De Enck, Oirschot
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt DOK 6, Panningen
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Speelhuis, Helmond
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Zonder verdoving
Zonder verdoving Theater de Mythe, Goes
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rundfunk Diligentia, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot Klif 12, Den Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Het gras bij de buren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 09 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak G.C. De Muze van Meise, Meise
William Boeva - Reset ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie De Skâns, Gorredijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Weijer, Boxmeer
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Soundos - Niets te verliezen Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marco Lopes - Moedt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kroon, Bocholt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jeroen van Merwijk - Lucky Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away De Muze, Noordwijk
20:15
Percossa - BAM! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rundfunk Diligentia, Den Haag
1
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Piepschuim Werftheater, Utrecht

zaterdag 10 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Ludens, Voorburg
William Boeva - Reset De Kattendans, Bergeijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. De Kluize, Oosterzele
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fuad Hassen - Held ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Ogterop, Meppel
Pagina -100