CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -100
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 07 okt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Het Klooster
Woerden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Spil
Roeselare
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
do 08 okt
Mascini Theater
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Posttheater
Arnhem
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 09 okt
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Mimik
Deventer
Maaspodium
Rotterdam
C.C. Deurne
Deurne
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
De Reggehof
Goor
19:00
Dok6
Panningen
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
DeMess
Naarden
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Meervaart
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem

woensdag 07 oktober 2020

Alex Ploeg - EGO Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Niet Normaal Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Kardol - Welkom Schouwburg Ogterop, Meppel
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Markiezenhof, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Spil, Roeselare
Man, man, man, de Podcast Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Jandino - Opgefokt Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater De Omval, Diemen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Cultura, Ede
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Parktheater, Eindhoven
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Jandino - Opgefokt Scheldetheater, Terneuzen

donderdag 08 oktober 2020

Ronald Snijders - Een avond met mij Mascini Theater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? Theater de Hofnar, Valkenswaard
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Mainstage, 's-Hertogenbosch
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Posttheater, Arnhem
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Jandino - Opgefokt Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Vlamousse - Saampies Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5! Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Henry van Loon - Onze Henry DeLaMar, Amsterdam
Lieven Scheire Kursaal Oostende, Oostende
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Martiniplaza, Groningen
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rayen Panday - Trigger Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Ervaring Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu Theater Ludens, Voorburg
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Posttheater, Arnhem
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Jandino - Opgefokt Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 09 oktober 2020

Ronald Snijders - Een avond met mij Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg - EGO Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Orpheus, Apeldoorn
Martijn Kardol - Welkom Podium Hoge Woerd, De Meern
Maartje & Kine - Speelbeesten Schouwburg De Kring, Roosendaal
Chris Verlaan - Man in de Maak Mimik, Deventer
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Deurne, Deurne
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Reggehof, Goor
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Dok6, Panningen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Daniëlle Schel - OK DeMess, Naarden
19:30
Johan Goossens - In het beste geval Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Rayen Panday - Trigger Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Parktheater, Eindhoven
19:30
Stacey Esajas - SOEP! Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Lebbis - De Ervaring Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Molenberg, Delfzijl
19:30
Jandino - Opgefokt Diligentia, Den Haag
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd ATLAS Theater, Emmen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk De Toegift, Den Hoorn
20:00
Kiki Schippers - Meer Theater Ludens, Voorburg
20:00
Scratch Night De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Schouwburg Venray, Venray
20:00
Bell’s Comedy Club: Nigel Williams + Serine Ayari Effenaar, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina -100