CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -101
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 feb
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 14 feb
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Spant!
Bussum
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Reggehof
Goor
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 15 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk

donderdag 13 februari 2020

20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 14 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Posttheater, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Musiater, Zevenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Sneek, Sneek
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Meenthe, Steenwijk
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege van Beresteyn, Veendam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Murth Mossel - #NoFilter De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Klif, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cabaret Oriental Paradiso, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Zaantheater, Zaandam
20:30
Oldenhermanns - Unsexed De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anuar - Eerlijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 15 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
Pagina -101