CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -101
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 sep
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
do 15 sep
Theater Geert Teis
Stadskanaal
CC De Warandepoort
Tervuren
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
vr 16 sep
Theater De Lievekamp
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
CC De Warandepoort
Tervuren
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
za 17 sep
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
zo 18 sep
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
di 20 sep
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 21 sep
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Beuk
Kortemark
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 22 sep
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
De Kunstgreep
Oostzaan
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Brink
laren
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht

woensdag 14 september 2022

20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Chassé Theater, Breda
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 15 september 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over CC De Warandepoort, Tervuren
Jan Beuving - Restante Podium Hoge Woerd, De Meern
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Hof 88, Almelo
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rarko Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Theater Ludens, Voorburg
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam

vrijdag 16 september 2022

Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - Wake me up when it's over CC De Warandepoort, Tervuren
Martijn Crins - Mesthoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?! De Eendracht, Gemert
19:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Weijer, Boxmeer
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Koningshof, Maassluis
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Singer Theater, Laren
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Koninklijk Circus, Brussel

zaterdag 17 september 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Restante Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Hof 88, Almelo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Katherine Ryan Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
René Van Meurs - 2636 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Meervaart, Amsterdam
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater De Veste, Delft
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek De Jonge - De Schreef De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Koninklijk Circus, Brussel

zondag 18 september 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tisjeboy Jay - Politiek correct Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Meervaart, Amsterdam

dinsdag 20 september 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Alex Agnew Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Saman Amini's integratieplan Werftheater, Utrecht

woensdag 21 september 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. De Beuk, Kortemark
Jan Beuving - Restante Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Knock-out Comedy Crew Duycker, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Het Klooster, Woerden
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Merijn Scholten - Solo Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 22 september 2022

Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kunstgreep, Oostzaan
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Max van den Burg - Cultureel erfgoed Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Theater de Mythe, Goes
20:15
René Van Meurs - 2636 Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rayen Panday - Focus Cultura, Ede
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Thijs van de Meeberg Theater aan de Brink, laren
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -101