CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -102
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 sep
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Wilminktheater
Enschede
1
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Heerlen
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
21:30
Markant Uden
Uden
do 01 okt
Kulturhus
Denekamp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
G.C. Tentakel
Zonhoven
Zaantheater
Zaandam
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
De Meerpaal
Dronten
19:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:15
De Meerpaal
Dronten
21:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 02 okt
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater de Mythe
Goes
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout

woensdag 30 september 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
1
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Johan Goossens - In het beste geval Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Markant Uden, Uden
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Het Parochiehuis, Delden
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval Het Diekhuus, Middelharnis
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Markant Uden, Uden

donderdag 01 oktober 2020

Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Kulturhus, Denekamp
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
William Boeva - B30VA G.C. Tentakel, Zonhoven
Man, man, man, de Podcast Zaantheater, Zaandam
19:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! De Meerpaal, Dronten
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Klooster, Woerden
19:30
Rayen Panday - Trigger Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Markant Uden, Uden
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Werftheater, Utrecht
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
John Bishop Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Mimik, Deventer
20:30
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyclub Almere XL KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Café Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! De Meerpaal, Dronten
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Klooster, Woerden
21:30
Rayen Panday - Trigger Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Markant Uden, Uden
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Werftheater, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 02 oktober 2020

Youp van 't Hek - Korrel Zout Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Wesopa Weesp, Weesp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
19:00
Cabarestafette Flint, Amersfoort
19:00
Piepschuim - Grote Woorden Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:30
Alex Ploeg - EGO Werftheater, Utrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater de Mythe, Goes
19:30
Enge Buren - Basta! Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Parktheater, Eindhoven
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rayen Panday - Trigger ATLAS Theater, Emmen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Ruchte, Someren
Piepschuim - Grote Woorden Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Cabarestafette Flint, Amersfoort
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Pagina -102