Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 11 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 12 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn