CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -103
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 nov
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 07 nov
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
C.C 't Schaliken
Herentals
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultura
Ede
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 08 nov
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Kulturhus
Epe
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Gryphus
Vierlingsbeek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden

woensdag 06 november 2019

De Patrizanen - Het leven an sich Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Soundos - Niets te verliezen Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Foto Daniel Sloss
Daniel Sloss Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Munttheater, Weert
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Omval, Diemen

donderdag 07 november 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C 't Schaliken, Herentals
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - UP Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
1
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Koningshof, Maassluis
20:15
Hehobros Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Dakota, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Hoftheater, Raalte
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat Cultura, Ede
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Den heuvel, Alphen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anne Neuteboom Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 08 november 2019

00:00
Yora Rienstra - UP De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Kulturhus, Epe
Best of... Ton Kas Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Gryphus, Vierlingsbeek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Patrizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW Meervaart, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kulturhus Holten, Holten
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Schalm, Westwoud
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:15
Jacob Spoelstra Theater Hofpoort, Coevorden
Pagina -103