Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Jan van Besouw
Goirle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Cultura
Ede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
vrijdag 23 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 24 februari 2018
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 25 februari 2018
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 28 februari 2018
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 01 maart 2018
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda