Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
De Velinx
Tongeren
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
donderdag 17 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 18 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam