CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -104
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 dec
Studio A58
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
16:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
vr 08 dec
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hofpoort
Coevorden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
Scheldetheater
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Kolk
Assen
za 09 dec
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Markant Uden
Uden
Theater De Kik
Elst
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Harmonie
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 10 dec
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
ma 11 dec
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
di 12 dec
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

donderdag 07 december 2017

Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Studio A58, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Claudia de Breij - Nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - Kakmaker De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference Orpheus, Apeldoorn
16:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Adem in, adem uit
Adem in, adem uit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Sjaak Bral Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Vlam Cultura, Ede

vrijdag 08 december 2017

Jochen Otten - Troosten Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf ATLAS Theater, Emmen
Marco Lopes - Moedt Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam Theaters Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Bussel, Oosterhout
Fuad Hassen - Held Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Raaklijn Theater Hofpoort, Coevorden
Claudia de Breij - Nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Koningshof, Maassluis
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017 Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum BREStheater, Brielle
20:30
Piepschuim Theater De Kolk, Assen

zaterdag 09 december 2017

Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marco Lopes - Moedt Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Vlam Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Kik, Elst
Jan Beuving - Raaklijn Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kunstgreep, Oostzaan
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty Theater Harderwijk, Harderwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Spant!, Bussum
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 10 december 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

maandag 11 december 2017

René van Meurs - Ik beloof niks Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag

dinsdag 12 december 2017

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -104