CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -104
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 feb
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Molenberg
Delfzijl
1
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 24 feb
Toomler Theater
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Jan van Besouw
Goirle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Blauwe Kei
Veghel
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
1
Theater De Kolk
Assen
2
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Cultura
Ede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
zo 25 feb
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Klif 12
Den Hoorn
ma 26 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
di 27 feb
Toneelschuur
Haarlem
1
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
wo 28 feb
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht

vrijdag 23 februari 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Martien van Doorne, Deurne
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Ter Dilft, Bornem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan! Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Kameleon Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty De Molenberg, Delfzijl
1
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl & de Boer - Magie Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Het Musiater, Zevenaar
20:15
Percossa - BAM! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Omval, Diemen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Kolk, Assen
20:30
LOS muziektheater - VAST Meervaart, Amsterdam

zaterdag 24 februari 2018

Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
Percossa - BAM! C.C. Guldenberg, Wevelgem
William Boeva - Reset Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten - Finalistentournee 2017 De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Troosten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marco Lopes - Moedt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Stefano Keizers - Erg heel De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan! Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk De Reggehof, Goor
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Zaantheater, Zaandam
Foto André Manuel - De Onzen
André Manuel - De Onzen Theater De Klinker, Winschoten
1
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Kolk, Assen
2
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Kardol Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Bon theater, Medemblik
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
LOS - VAST Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Posttheater, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Kik, Elst
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater De Molen, Beuningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Storm, Winterswijk

zondag 25 februari 2018

15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Klif 12, Den Hoorn

maandag 26 februari 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 27 februari 2018

Foto René van Meurs - Ik beloof niks
René van Meurs - Ik beloof niks Toneelschuur, Haarlem
1
Richard Groenendijk - Om alles Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts Theater de Mythe, Goes
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1

woensdag 28 februari 2018

Yentl & de Boer - Magie Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Werf, Aalst
Richard Groenendijk - Om alles Diligentia, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pagina -104