Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Posa
Lelystad
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Energiehuis
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Evergem
Evergem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Bacchus
Aalsmeer
vrijdag 21 december 2018
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
zaterdag 22 december 2018
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 27 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 28 december 2018
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 29 december 2018
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
vrijdag 04 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 05 januari 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer