Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sense
Dokkum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
zaterdag 01 februari 2020
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam
zondag 02 februari 2020
14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Fulcotheater, IJsselstein
maandag 03 februari 2020
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 04 februari 2020
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
woensdag 05 februari 2020
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Paradijskleier
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Martijn Kardol - welkom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Ervaring - De Bovengrens II
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Silent Comedy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
donderdag 06 februari 2020
20:00
Marco Lopes - Wees blij
't Rozenknopje, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Molenberg, Delfzijl
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den heuvel, Alphen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Silent Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fuad Hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Sense, Dokkum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Koornbeurs, Franeker