CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -105
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
19:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 17 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
Orpheus
Apeldoorn
De Toegift
Den Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
Capitole
Gent
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Koningshof
Maassluis
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
vr 18 sep
Het Trefpunt
Warmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Spant!
Bussum
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
za 19 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
S.C.C. De Muzenval
Eersel
De Smeltkroes
Maarheeze
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Ethias Arena
Hasselt
De Warande
Turnhout
11:00
Theater Concordia
Enschede
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Idea
Soest
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch

woensdag 16 september 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
19:00
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
19:00
Jandino - Opgefokt S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
Johan Goossens - In het beste geval Theater De Omval, Diemen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater Hof 88, Almelo
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Maaspoort, Venlo
21:00
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
21:00
Jandino - Opgefokt S.C.C. De Ruchte, Someren
21:30
Johan Goossens - In het beste geval Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 17 september 2020

Maartje & Kine - Speelbeesten Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Orpheus, Apeldoorn
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan? De Toegift, Den Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Enge Buren - Basta! Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Hoftheater, Raalte
20:15
Jandino - Opgefokt Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam

vrijdag 18 september 2020

Martijn Kardol - Welkom Het Trefpunt, Warmond
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Guido Weijers Dordrechts Museum, Dordrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
19:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lisa Loeb - Extase Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
William Boeva - B30VA C.C. De kern, Wilrijk
George & Eran - George & Eran worden racisten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong Meervaart, Amsterdam
20:45
Cameretten - Finalistentournee Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
21:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2 Podium Victorie, Alkmaar

zaterdag 19 september 2020

Martijn Kardol - Welkom Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment DeMess, Naarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Maartje & Kine - Speelbeesten De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Ethias Arena, Hasselt
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
15:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Theater Idea, Soest
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
Pagina -105