Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Filmtheater Luxor
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Zaantheater
Zaandam
BREStheater
Brielle
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Venray
Venray
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Deurne
Deurne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Pand
Gorinchem
Figi Theater
Zeist
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Studio A58
Middelburg
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Diekhuus
Middelharnis
De Maaspoort
Venlo
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
zondag 26 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 29 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
donderdag 30 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 01 december 2017
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
zaterdag 02 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten