Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
CineCity
Vlissingen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
De Weverij
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
woensdag 14 februari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 15 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 16 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 17 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk