Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 10 januari 2019
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 11 januari 2019
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere