Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Capitole
Gent
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Capitole
Gent
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Toegift
Den Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Het Trefpunt
Warmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Kulturhus
Denekamp
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Warande
Turnhout
Theater Idea
Soest
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeMess
Naarden
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ethias Arena
Hasselt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Theater Concordia
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 16 september 2020
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 september 2020
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 september 2020
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder