CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -107
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 nov
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Den heuvel
Alphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
1
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 17 nov
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterpand Weesp
Weesp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
DOK 6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Weijer
Boxmeer
za 18 nov
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Werftheater
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Pook
Oostknollendam
Bon theater
Medemblik
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
zo 19 nov
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
di 21 nov
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 22 nov
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
DOK 6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
do 23 nov
Kennemer Theater
Beverwijk
De Reggehof
Goor
Junushoff Theater
Wageningen
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse

donderdag 16 november 2017

Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië Den heuvel, Alphen
Jetty Mathurin - De Overdracht Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Johan Goossens - Vlam Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Scheldetheater, Terneuzen
Kathy Griffin Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
T-splitsing Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Guido Weijers - Oudejaarsconference
Guido Weijers - Oudejaarsconference Parktheater, Eindhoven
1
20:15
Andrea Noske Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving Markant Uden, Uden
20:15
Jasper van Kuijk - Janus Cultura, Ede
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Piepschuim Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 17 november 2017

Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Podium Boxtel, Boxtel
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Blauwe Kei, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Gut Musis, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel Werftheater, Utrecht
Fuad Hassen - Held Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan! Theaterpand Weesp, Weesp
Richard Groenendijk - Om alles DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Spot Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Kameleon Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - De Onzen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden DOK 6, Panningen
Jetty Mathurin - De Overdracht Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Weijer, Boxmeer

zaterdag 18 november 2017

Jochen Otten - Troosten Agora Theater Druten, Druten
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Stefano Keizers - Erg heel Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Raaklijn Pook, Oostknollendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Bon theater, Medemblik
Martijn Koning - Koning te rijk Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:00
Sjaak Bral C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Anne Neuteboom Figi Theater, Zeist
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Kei, Reusel

zondag 19 november 2017

Piepschuim De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral Het Trefpunt, Warmond

dinsdag 21 november 2017

Marco Lopes - Moedt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Posttheater, Arnhem

woensdag 22 november 2017

Fuad Hassen - Held Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om alles Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig DOK 6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Musis, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Ledeltheater, Oostburg
20:15
Zonder verdoving Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn

donderdag 23 november 2017

René van Meurs - Ik beloof niks Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam De Reggehof, Goor
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -107